Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2014-01-16 22:57:54 17265

Láttam. :-), kedves jövendő Pentaxos kollegina.

 

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2014-01-16 22:45:38 17264

Bocsánat, hogy közbe kotyogok, de én is most ismerkedem újra a fényképezéssel, és a napokban elővettük a régi filmes gépünket, megnéztük az obikat (és milyen jó állapotban vannak még mindig, pedig már pár tíz évesek) és valahogy egészen más érzés volt azzal "fényképezni" persze film nélkül, mint pl. a bridge gépemmel. Valahogy egészen más  jó érzés fogott el. Más az élességállítás, úgy állítom az időt, a rekeszt, az iso-asa t ahogy én akarom, nem a gép mondja meg milyen legyen a beállítás.

Úgyhogy a közeljövőben belevágok egy dslr vételébe, hátha egy kicsit visszakapok ebből az érzésből. Csak ne csalódjak nagyot:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!