|
|
|
|
 |
Alsórészinyomás
2016-01-17 19:53:50
|
4822
|
Üdvözöllek !
Ezt az írásod olvastam és érdekelne hogy a barátod telószámát megadnád e mert érdekelne berki koca malac ha még tenyészti őket !
Köszönöm ! Üdv .: Tibor Tel.: 06706375060 |
|
 |
MG Petimester
2014-01-16 12:45:18
|
3022
|
Ha ez az Oxfordi röfi akkor segítettem ? ,-)) https://www.google.at/search?q=berkshire+schwein&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=lMXXUpyGHobMswbE_ICYDg&ved=0CDUQsAQ&biw=1280&bih=629 |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2014-01-16 12:18:44
|
3021
|
| Berkshire (berksir). Fekete,fehér lábu,rövidorru. Haverom tart,kicsit lassan nöl de nagyon sok husa és husos szalonnája van,nem tul hatalmas,inkább alacsony fajta de nagyon robosztus. Ugy olvastam legjobb izü kolbászt a berkshire adja. Nyugodt fajta alig mozog,képet googliz róla mert sajna nem tudok képet rakni |
|
Előzmény:
 |
fimi1
2014-01-15 19:33:34
|
3020
|
Sziasztok !
Milyen az a belsir (remélem jól írom) sertés. Köszönöm !
További jó malackodást.
Üdv.: Imre |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|