Keresés

Részletes keresés

Alsórészinyomás Creative Commons License 2016-01-17 19:53:50 4822

Üdvözöllek !

 

Ezt az írásod olvastam és érdekelne hogy a barátod telószámát megadnád e mert érdekelne berki koca malac ha még tenyészti őket !

 

Köszönöm ! Üdv .: Tibor             Tel.: 06706375060

MG Petimester Creative Commons License 2014-01-16 12:45:18 3022

Ha ez az Oxfordi röfi akkor segítettem ?  ,-))  https://www.google.at/search?q=berkshire+schwein&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=lMXXUpyGHobMswbE_ICYDg&ved=0CDUQsAQ&biw=1280&bih=629

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2014-01-16 12:18:44 3021
Berkshire (berksir). Fekete,fehér lábu,rövidorru. Haverom tart,kicsit lassan nöl de nagyon sok husa és husos szalonnája van,nem tul hatalmas,inkább alacsony fajta de nagyon robosztus. Ugy olvastam legjobb izü kolbászt a berkshire adja. Nyugodt fajta alig mozog,képet googliz róla mert sajna nem tudok képet rakni
Előzmény:
fimi1 Creative Commons License 2014-01-15 19:33:34 3020

Sziasztok !

 

Milyen az a belsir (remélem jól írom) sertés. Köszönöm !

További jó malackodást.

Üdv.: Imre

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!