|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tóni bácsi
2014-01-16 09:32:23
|
17253
|
Szevasz Mester!
Tegnap du. itt kellett, hogy hagyjam a számítógépemet, mert egy asztalon van a fiaméval, aki jött, mert maszek munkája volt. Ő többek között weblapok írásával, szerkesztésével foglalkozik. Nem olyan kicsi ez az asztal, de nem akarom zavarni munka közben. :-))
No kérlek, hát ma folytatom a tesztelést, remélem, előbb-utóbb belejövök a használatába. Azt hiányolom a prosiból, hogy egy pár jó tanáccsal azért elláthatnák a kedves vásárlót - gondolva a kezdőkre is, - hogy milyen esetekben, milyen beállítást érdemes használni. Legalább a sztenderd fotók esetében.
Őszintén örülök az alturista hajlamodnak!!! :-))))))
|
|
Előzmény:
 |
mckmester
2014-01-15 17:13:05
|
17251
|
"Bevallom, nem számítottam rá, hogy bárki is így a "szárnyai alávegyen". Nagyon lekötelezel."
Bevallom, nem célom lekötelezni senkit. Egyszerűen így élem ki velem született altruista hajlamaimat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|