Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tóni bácsi Creative Commons License 2014-01-16 09:32:23 17253

Szevasz Mester!

 

Tegnap du. itt kellett, hogy hagyjam a számítógépemet, mert egy asztalon van a fiaméval, aki jött, mert maszek munkája volt. Ő többek között weblapok írásával, szerkesztésével foglalkozik. Nem olyan kicsi ez az asztal, de nem akarom zavarni munka közben. :-))

 

No kérlek, hát ma folytatom a tesztelést, remélem, előbb-utóbb belejövök a használatába. Azt hiányolom a prosiból, hogy egy pár jó tanáccsal azért elláthatnák a kedves vásárlót - gondolva a kezdőkre is, - hogy milyen esetekben, milyen beállítást érdemes használni. Legalább a sztenderd fotók esetében.

 

Őszintén örülök az alturista hajlamodnak!!! :-))))))

 

 

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2014-01-15 17:13:05 17251

"Bevallom, nem számítottam rá, hogy bárki is így a "szárnyai alávegyen". Nagyon lekötelezel."

 

Bevallom, nem célom lekötelezni senkit. Egyszerűen így élem ki velem született altruista hajlamaimat. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!