Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tóni bácsi Creative Commons License 2014-01-15 15:10:26 17242

Ez az ablakból, AUTO üzemmódban.

 

Nekem ez sem tetszik.

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2014-01-15 14:40:37 17240

Ja igen. Ha úgy érzed elakadtál  - pl nem tudod, hogy egy-egy kép miért nem lett jó, holott te elvileg mindent jól csináltál -, akkor érdemes feltenni ide és kérdezni.

Vannak itt néhányan rajtam kívül is akik szívesen segítenek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!