|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2014-01-14 22:58:50
|
17235
|
Attol, hogy minden pixel tokeletesen ki van exponalva, attol meg a kepnek nem lesz ertelme.
Eloszor az adott tema fenyviszontait kell(ene) tudni elemezni, alakitani Es ennek megfeleloen exponalni. |
|
Előzmény:
 |
MegaHéja
2013-12-26 12:52:01
|
17228
|
Olyasmi. Na most másnaposan megpróbálok okosat mondani, de biztos, hogy ezen lehetne még pár órát gondolkodni:
Tegyük fel, hogy minden pixel egyedileg vezérelhető érzékenységgel rendelkezik. Tegyük fel, hogy a jövőben élünk, és a jelerősítés és zajmentesítés jobb, mint manapság :)
Az egyes pixeleknek csak a túlcsordulását vizsgálod. Tehát ha a fotonok túlcsordulnak, csökkented az érzékenységet pontosan addig, amikor már nem. A pontos erősítés szint innentől pixelenként számszerűsíthetően megvan, a kép tónusa leírható. Az értékek pedig a legsötétebbtől a legvilágosabbig rögzültek.
Na ebben biztos sok hibát és továbbgondolást lehet még találni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|