Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-01-14 11:12:27 203

Sejtettem:) Bridgeben (most már tudom) a panák a legjobbak szerintem.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-01-14 10:48:09 202

Igen Lumix FZ38-asom van és 2009-ben adták ki.

 

A holdas képeken is lehet valamelyest javítani:

eredeti

 

AfterShot-tal javítva és vágva

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!