|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-13 18:11:33
|
525
|
Mélységesen sajnálom ,Részvétem . Átérzem a fájdalmad akárcsak a többi gazdiét ,akik elvesztették kedvenceiket. Ahogy ezeket a sorokat írom közben folynak a könnyeim , mert tudom milyen küzdeni értük és reménykedni az utolsó percig.Közben mindig az jár a fejünkben mit tehettünk volna még értük?-vagy mit nem tettünk meg ! Ez egy igazi lelkiteher amit sajnos mindig magunkkal fogunk cipelni ,((MERT ANNYIRA TUDNAK HIÁNYOZNI !!! Az igazság vigasztaló szavakat ilyenkor nem lehet mondani, mert erre sajnos nincsen vigasz. Csak annyit tudok mondani nagyon nagyon sajnálom !!! |
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-13 13:54:32
|
524
|
Hát elérkezett ez a nap is. 1 hete még nem gondoltam volna, hogy én leszek a következő, aki kiírja, de Drága kis Dzsonókánktól ma búcsút vettünk. :'( Hihetetlen lelki teher az, amit most cipelek és nem tudom, hogy mikor leszek képes kiheverni. Haza sem szívesen megyek, hiszen szinte minden rá emlékeztet. Tegnap már tudtam, hogy a mai nap minden megváltozik majd, így este egy szemhunyásnyit sem aludtam. Magam mellé tettem a kis drágámat és simogattam és beszéltem hozzá, lestem minden kívánságát. Ma az utolsó pillanatokban is vele voltam. Seniknek nem kívánom ezt az érzést...az nyugtat valamelyest, hogy a kis bumburnyák szépen elaludt minden fájdalom nélkül. :(
Köszönöm a tanácsokat, sok hasznos dolgot találtam meg itt és bíztam a javulásban. Tegyétek ti is ezt! Mindig higgyetek, hogy lehet még jobb, de ha látjátok, hogy a kis kedvencetek szenved, próbáljátok őt elengedni! Kitartást minden cicagazdinak és jobbulást, újra egészséges életet kívánok minden cirmókának! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|