Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-01-12 18:32:59 170

Ha tiszta az idő, láthatod a gépek jelzőfényeit, de holdfényben még nehezebb. Szerintem nekünk olyankor érdemes próbálkozni, amikor délután van olyan magasságban a hold, amikor érinti a repcsik útvonalát.

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2014-01-12 18:00:35 169

Köszi sajnos most néztem ki és még 2 óra legalább mire repülők utvonalába ér a hold,(gondolom sötétbe nehezebb lefotózni ha netalán belerepül?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!