Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-01-12 12:21:31 523

Nagyon nagyon sajnálom, és veled érzek !!!

A hozzászólás:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-12 11:59:20 522

Attól tartok nálunk a Betadin már sajnos nem segít. Hiszen már nem csak a nyelvecskéjén vannak fekélyek, hanem a torkában és lehetséges, hogy a gyomrában is. Ma még visszük injekcióra, holnap dől el minden. Vígasztalhatatlan vagyok...:''(((

Előzmény:
shindo_a Creative Commons License 2014-01-12 11:39:48 520

Szia!

 

Ne add fel a Betadinos ecsetelést, mert nem látványosan fog javulni hanem lassan .A teljes végleges  gyógyuláshoz  olyan bő két hét kellett.Akkor tájt már kezdett tápot is enni. Habár a ti esetetekben ha olyan régóta fenn áll a fekély akkor lehet még több idő kell majd neki. Nagyon szurkolok nektek !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!