|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-12 12:21:31
|
523
|
Nagyon nagyon sajnálom, és veled érzek !!! |
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-12 11:59:20
|
522
|
Attól tartok nálunk a Betadin már sajnos nem segít. Hiszen már nem csak a nyelvecskéjén vannak fekélyek, hanem a torkában és lehetséges, hogy a gyomrában is. Ma még visszük injekcióra, holnap dől el minden. Vígasztalhatatlan vagyok...:''((( |
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-01-12 11:39:48
|
520
|
Szia!
Ne add fel a Betadinos ecsetelést, mert nem látványosan fog javulni hanem lassan .A teljes végleges gyógyuláshoz olyan bő két hét kellett.Akkor tájt már kezdett tápot is enni. Habár a ti esetetekben ha olyan régóta fenn áll a fekély akkor lehet még több idő kell majd neki. Nagyon szurkolok nektek !!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|