Keresés

Részletes keresés

Babika28 Creative Commons License 2014-01-12 11:59:20 522

Attól tartok nálunk a Betadin már sajnos nem segít. Hiszen már nem csak a nyelvecskéjén vannak fekélyek, hanem a torkában és lehetséges, hogy a gyomrában is. Ma még visszük injekcióra, holnap dől el minden. Vígasztalhatatlan vagyok...:''(((

A hozzászólás:
shindo_a Creative Commons License 2014-01-12 11:39:48 520

Szia!

 

Ne add fel a Betadinos ecsetelést, mert nem látványosan fog javulni hanem lassan .A teljes végleges  gyógyuláshoz  olyan bő két hét kellett.Akkor tájt már kezdett tápot is enni. Habár a ti esetetekben ha olyan régóta fenn áll a fekély akkor lehet még több idő kell majd neki. Nagyon szurkolok nektek !!!

Előzmény:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-12 00:24:46 517

Az alap probléma nálunk sajnos a nagyon magas láz volt sokáig és a fekélyesedés. A lázát néha sikerült kordában tartani, de volt, hogy pikk-pakk megint felszökött. A fekélyek viszont mindig lesben álltak. Amikor már úgy tűnt, hogy húzódik vissza, egész jó a helyzet, egyik napról a másikra a cicu megint nem evett, nem ivott és a fekélyek megint kialakultak. Pedig használtunk Corsodylt, Borax Glicerint, Ezüst kolloidot, a homeopátiás golyókat, 2 napja ecsetelem neki Betadinnal, volt diófalevél-, zsályatea és semmi, semmi javulás. Szegénykémnek lehet, hogy már az immunrendszere nem bírja. :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!