|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-12 11:39:48
|
520
|
Szia!
Ne add fel a Betadinos ecsetelést, mert nem látványosan fog javulni hanem lassan .A teljes végleges gyógyuláshoz olyan bő két hét kellett.Akkor tájt már kezdett tápot is enni. Habár a ti esetetekben ha olyan régóta fenn áll a fekély akkor lehet még több idő kell majd neki. Nagyon szurkolok nektek !!! |
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-12 00:24:46
|
517
|
Az alap probléma nálunk sajnos a nagyon magas láz volt sokáig és a fekélyesedés. A lázát néha sikerült kordában tartani, de volt, hogy pikk-pakk megint felszökött. A fekélyek viszont mindig lesben álltak. Amikor már úgy tűnt, hogy húzódik vissza, egész jó a helyzet, egyik napról a másikra a cicu megint nem evett, nem ivott és a fekélyek megint kialakultak. Pedig használtunk Corsodylt, Borax Glicerint, Ezüst kolloidot, a homeopátiás golyókat, 2 napja ecsetelem neki Betadinnal, volt diófalevél-, zsályatea és semmi, semmi javulás. Szegénykémnek lehet, hogy már az immunrendszere nem bírja. :(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|