Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-01-11 22:43:40 158

Na talán így jó lesz, az első kézből(tegnap), a második állványról készült:

 

  

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-01-11 16:54:36 156

Próbáld szűkebb rekesszel és kézi élesség állítással, autómatában általában nem tud a holdra rendesen ráfókuszálni. Nem lehet hogy mozog az állvány, nem tudod rögzíteni? Mindenképp önkioldással használd ilyen nagy ráközelítésnél, mert a gomb megnyomásakor is könnyen bemozdul. Ja, és a stabilizátor legyen kikapcsolva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!