|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-11 14:14:22
|
506
|
Szia!
Bocsájtsd meg a tudatlanságomat, de hogyan is állapította meg, hogy gyomorfájdalmai vannak?
Esetleg megnyomkodta és a cica nyögött ? Most kapott infúziót is és legutóbbi vérvizsgálat mikor volt ? Milyen a viselkedése a cicának mert az biztosan jelzi, ha közeleg a vég és ők ezt sokkal jobban tudják érzik ezt ,mint az orvosok. Sajnos tapasztalatból tudom. |
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-11 11:12:53
|
505
|
Sziasztok! Sajnos nincs jó hírem..Dzsonókám nagyon rosszul van. Ma az orvos újból megvizsgálta és szegénykémnek gyomorfájdalmai vannak. Az orvos azt mondta, hogy ad neki injekciót (a nevét nem tudtam megjegyezni, állítólag az AIDS-es betegeknek adnak ilyet). A csontvelőt próbálja felturbózni, meg a fehérvérsejteket..Holnap is megyünk..Ha hétfőig nem változik a helyzet még lehet, hogy megpróbál neki infúziót adni, de nem szeretné, ha a cica szenvedne, ezért kerek-perec kimondta, hogy akkor altassuk el. :(((
Potyognak a könnyeim. Szeptember óta kezeljük szegénykémet. Az orvossal abban bíztunk, hogy talán januárban ivartalanítani tudja és minden rendben lesz. Ilyen egy alattomos betegséget!! :(((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|