|
|
|
|
 |
Babika28
2014-01-10 23:32:41
|
500
|
Megvolt a napi háromszori kenegetés, sőt még 10 óra fele is bekentem neki. Nagyon bízom benne, hogy helyrejön tőle. Ú, nagyon köszönöm az ötleteket, meg is csináltam a tojásos-tejes és a májkrémes-tejes variációt. Adom is be neki. Biztos nem fog tetszetni neki. :-S |
|
A hozzászólás:
 |
shindo_a
2014-01-10 21:56:34
|
498
|
Szia!
Ne hagyd, hogy az orvos lemondjon róla ,mert amint írtam az enyémről lemondott. Hidd el ha a napi háromszoros ,de lagalább kétszeri kenegetést megcsinálod akkor biztosan helyre jön.Csak nagyon fontos, hogy mindenhol bekend a nyelve alatt is , a szájpadlását és az ínyét is. Jó tudom így könnyűnek hangzik , de csak rutin kérdés lesz a végére. A gyorsaság a fontos , hogy ne stresszeljük agyon a cicát. Gyorsan körbe kened és már kész is. Nem kell sokáig pepecselni vele ezért is kell sűrübben. Minden kezelésnél cseréljük az oldatot és a pálcikát is. Ha nem eszik akkor meg adjál neki nyers tojássárgáját kicsi tejjel kikavarva kész energia bomba. Ha nem issza meg akkor fecskdőböl. De ugyan ez mehet májkrémes tejjel is, és igen ha semmit nem eszik akkor nagyon fontos a Calo Pet paszta .Igaz az enyémet fecskendőböl etettem, mert ő egy hétig nem evett és nem ivott és Calo pet pasztám sem volt. De a kezelés és az infúzió meghozta az eredményt. Utána is még vagy két hétig csak a puha dolgokat tudta meg enni a táp az nem ment, de a lényeg, hogy evett.
Jobbulást ! |
|
Előzmény:
 |
Babika28
2014-01-10 18:31:34
|
495
|
Nagyon kedves vagy! Köszönöm szépen! Ma már kenegettem neki és még most este is be fogom. Várjuk a csodát.. Holnap megyünk orvoshoz. Remélem nem mond le róla és ad neki infúziót. Az múltkor is sokat segített. Utána itthon mindent fel akart falni, még attól is eltekintett, hogy fáj a kis szája. Ma csak egy icike-picike tejet ivott, enni bármit tettem elé, csak megszagolta és elfordult. Apróra vágtam neki sült húst, azzal próbálkozott, de feladta. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|