|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-10 17:50:00
|
493
|
Szia!
A gyógyszertári Betadint nem kell hígítani mert az már eleve hígított.Ahogyan lentebb is írtam három nap elteltével na meg persze az infúzió után már el is kezdett eszegetni. Ha kérdésed lenne megadom a számom késő este is felhívhatsz. A számom : 70 / 6586618 vagy a vezetékes : 06/ 56-461-231
Tünde
|
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-10 13:28:46
|
492
|
Zsuci84: Őszinte részvétem! :((
Sajnos a mi Dzsonókánk sincs jó állapotban. Szerda este óta nem eszik, iszik semmit. Mint aki meg se akarja próbálni, mert tudja, hogy úgyis fájna neki a fekély miatt.
shindo_a, meg szeretném kérdezni, hogy a Betadin-t te feloldottad valamennyi vízben, vagy töményen használtad a fültisztító pálcikával? |
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-01-05 11:17:24
|
471
|
Szia!
Igaz nem kértél segítséget, csak olvastam a történeted és segíteni szeretnék .A saját tapasztalatomat szeretném megosztani veled. Az én cicámnak macskanáthából kifolyólag volt fekélyes a szája, de olyan szinten, hogy a genny is folyt belőle se enni se inni nem tudott..A nyelve fele is már kezdett elhalni már az amputálás is szóba jött. Mikor is írtam egy szegedi Dr nőnek tanácsot kérve.Már évek óta segít hasznos tanácsaival.Szoval ő Betadine oldatos fertőtlenítést ajánlott.Fültisztító pálcikát kellett beáztatni az oldatba és ezzel körbe kenni a száját de még a nyelve alját is. Naponta háromszor és pár nap elteltével lényeges javulás jelentkezett, ami az orvosunkat is nagyon meglepte. De mikor megkérdezte mi történt?- teljesen elvolt képedve, mert ő teljes mértékben elutasította ezt az oldatot.Mondván, hogy szétmaratom a száját vele, de engem nem érdekelt mit gondol mert csak az a fontos, hogy a cicám megmentettem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|