Keresés

Részletes keresés

Yeti77 Creative Commons License 2014-01-22 08:00:39 33448

Azthiszem.Nézd meg hogy hány centi.Ha olyat vettél mint a macskám hámja akkor jó.Kicsit kilóg a tépőzárrról,de az nem baj.

A hozzászólás:
földiboszorka Creative Commons License 2014-01-09 19:50:14 33444

kösz :-)

Előzmény:
Yeti77 Creative Commons License 2014-01-09 18:14:15 33443

http://www.k-9.hu/

Tépőzáras feliratoknál megtalálod.

Persze nézd a legkisebb méretet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!