Keresés

Részletes keresés

Zsuci84 Creative Commons License 2014-01-09 09:51:33 485

Úgy sajnálom!!!! Részvétem...

Most már fent az angyalcicákkal kergetőzik...

shindo_a Creative Commons License 2014-01-08 17:50:52 483

Szia!

 

Részvétem, és végtelenül sajnálom.Teljesen ledöbbentett a hír, és nagyon is át tudom érezni a fájdalmadat.Sajnos ez a fájdalom örökre megmarad. De majd egyszer ha eljön az idő újra együtt leszünk az elvesztettekkel.

 


SZÍVÁRVÁNYHÍD
Egy híd köti össze a földet az Éggel,
ez a szivárványhíd, mely
csodás színekkel ragyogóan ível
földig érő tarka ívvel.
Innenső oldalán a hídnak
pompázó virágok nyílnak,
friss-zöldek a pázsitos rétek,
üdék a völgyek, dombvidékek,
örök a tavasz, nem esik a hó.
Van bőséggel ennivaló,
mindig lágy-meleg az idő,
a víz is mindig frissítő.
Ha egy kedvencünk kihűl,
erre a szép helyre kerül
Az agg, megtört állatok
itt lesznek újra fiatalok,
újra épek a megcsonkultak
és egész nap csak játszadoznak.
Az én macskám is itt lakik,
és nagyon vár már valakit.
Hisz egy hiányzik csak neki:
Nincs itt vele, ki szereti;
hát hancúrozik egész nap,
míg el nem jő a pillanat.
Most hirtelen abbahagyja:
- orra tágul, füle feláll;
lába remeg, szűkül a szempár,
rohanni kezd, megjött a gazdi!-
S hogy megérzett és meglátott,
hozzád rohan a barátod,
csókolgatod újra meg újra,
belenézel hűséges szemébe,
és indultok. Majd elérve
a csodák útjának végére,
a szivárványhídon együtt mentek át
és ez lesz nektek az igazi mennyország.

chatnoir79 Creative Commons License 2014-01-08 15:43:04 482

Sajnálom, hogy nem sikerült :( Mivel nekem is még friss az "élmény", tudom, milyen érzés hetekig, hónapokig ápolni egy súlyosan beteg cicát, másrészt pedig megválni tőle örökre.

A hozzászólás:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-08 12:43:28 481

Köszönöm a tanácsokat, a kedvességeket, de a mai napon 10 óra 22 perckor az én Drága Maszat cicámtól búcsút kellett venni.  :)

Kívánom, hogy a ti cicáitok még sok-sok egészséges életet élhessen veletek.

Isten áldja a cicáitokat, és jó egészséget mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!