|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2014-01-06 22:13:48
|
17233
|
leginkább természet fótózásra
Gondolom nem valódi természetfotózásra gondolsz (pl. egérre lecsapó sasmadár....), mert az egy drága felszerelést, alapos fotóstudást és tapasztalatot igénylő, elég speciális műfaj.
Amúgy tájakat, erdőket, gombákat, ilyesmiket akármivel lehet fényképezni, itt inkább azt lehetne tanácsolni - amit ilyenkor szoktak -, hogy menj el a boltba, vagy vedd kézbe az ismerősét, és próbáld ki jó alaposan. Amelyik jobban tetszik, jobban fekszik a kezedben, könnyebb a menüjében tájékozódni, stb., azt vedd meg. |
|
Előzmény:
 |
sanyika77
2013-12-26 18:24:55
|
17229
|
Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni fényképező gépet szeretnék vásárolni leginkább természet fótózásra.
Mivel teljesen kezdő vagyok kb. 50 ezer forintot körül szeretnék rá áldozni.
"kezdésnek" Nézegettem NIKON COOLPIX L820 ULTRAZOOM gépet ,de ebben a kategoriába még nagyon sok gép van ebben szeretnék segitséget kérni.
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|