Keresés

Részletes keresés

Qman74 Creative Commons License 2014-01-06 12:55:33 5703

Nógrád megye,Tar falu.

Így van ahány hely annyi szokás,nincs semmi baj a tarkákkal.

A hozzászólás:
uvj Creative Commons License 2014-01-06 11:25:07 5702

Helyileg merre vagy? Én kedvelem a tarkaságot viszont az egyszínűséget annyira nem. Ahány hely annyi szokás. :-)

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2014-01-05 21:36:39 5699

A 1-2-14. képen levő kék tojók eladók ,én úgy akarnám a háromból eggyet megakarok tartani.

A tieid is szépek,de én őszinte leszek a tarka  galambokat nem nagyon szeretem még deresem sincs.Csak egyszínű galambjaim vannak.

A tarkákkal nem nagyon lehet mit kezdeni tenyésztésbe.Régebben voltak tarkák de akár mit csináltam mindig előjött valami fehérség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!