|
|
|
|
 |
uvj
2014-01-06 11:25:07
|
5702
|
Helyileg merre vagy? Én kedvelem a tarkaságot viszont az egyszínűséget annyira nem. Ahány hely annyi szokás. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Qman74
2014-01-05 21:36:39
|
5699
|
A 1-2-14. képen levő kék tojók eladók ,én úgy akarnám a háromból eggyet megakarok tartani.
A tieid is szépek,de én őszinte leszek a tarka galambokat nem nagyon szeretem még deresem sincs.Csak egyszínű galambjaim vannak.
A tarkákkal nem nagyon lehet mit kezdeni tenyésztésbe.Régebben voltak tarkák de akár mit csináltam mindig előjött valami fehérség. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|