Keresés

Részletes keresés

Zsuci84 Creative Commons License 2014-01-06 11:54:53 474

Soha ne add fel.. jó ez a homeopátia... magamon is csak ezt alkalmazom, ha beteg vagyok.... amióta a cicának bevált :)

A hozzászólás:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-05 21:35:48 472

Anikó222: Bennem is teljes a bizonytalanság. Én nem nagyon hiszek a homeopátiás dolgokban, de azt sem tudom tétlenül nézni, hogy hétről hétre haladunk előre, minden héten az állatorvosnál és látványos változás nincs a cicu állapotában. Valószínűleg te is így voltál vele és ezért választottad a Virbagent. Én is most bízom ezekben a szerekben (Thuja, Arnica...stb), mert annyian írtak róla pozitív dolgokat, de ki tudja, hogy nálunk mennyire lesz hatásos...Nagyon szeretném, hogy hasson, nagyon!!!

shindo_a: Köszönöm szépen a tanácsot. :) Mindenféleképpen kipróbáljuk a Betadint. Remélem Dzsonókának is szépen rendbehozza a nyelvecskéjét és a száját. Már többször hallottam róla, de eszembe nem jutott volna, hogy a cicu szájában is használjam, pedig nyálkahártya fertőtlenítő. Ohh...:O

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!