Keresés

Részletes keresés

Qman74 Creative Commons License 2014-01-05 21:36:39 5699

A 1-2-14. képen levő kék tojók eladók ,én úgy akarnám a háromból eggyet megakarok tartani.

A tieid is szépek,de én őszinte leszek a tarka  galambokat nem nagyon szeretem még deresem sincs.Csak egyszínű galambjaim vannak.

A tarkákkal nem nagyon lehet mit kezdeni tenyésztésbe.Régebben voltak tarkák de akár mit csináltam mindig előjött valami fehérség.

A hozzászólás:
uvj Creative Commons License 2014-01-05 19:57:27 5698

Ezek nagyon szépek! Eladni nem szoktál?

Nekem ilyenek vannak!

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2014-01-05 14:15:47 5697

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!