Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-05 00:08:27 470

Ő úgy megbízik bennem...imád, és most meg én másfél fél leforgása alatt ezzel a Virbagennel.....

muszáj meggyógyulnia, mert ezzel a tudattal. Persze arra is gondolhatok, hogyha homeopátiással indítunk, és az nem használ, akkor mi lett volna.... de valahogy úgy érzem ez a Virbagen csak kísérleti stádiumban van, biztosan nem fogom senkinek sem ajánlani.

A hozzászólás:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-05 00:00:40 469

Igazán nincs mit! Kitartást mindkettőtöknek. :) Szerintem érzi, hogy segíteni szeretnél neki.

Előzmény:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 23:41:47 468

Remélem , hogy a te cicád és az enyém is felépül, köszönöm a kedves szavakat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!