|
|
|
|
 |
Anikó222
2014-01-05 00:08:27
|
470
|
Ő úgy megbízik bennem...imád, és most meg én másfél fél leforgása alatt ezzel a Virbagennel.....
muszáj meggyógyulnia, mert ezzel a tudattal. Persze arra is gondolhatok, hogyha homeopátiással indítunk, és az nem használ, akkor mi lett volna.... de valahogy úgy érzem ez a Virbagen csak kísérleti stádiumban van, biztosan nem fogom senkinek sem ajánlani. |
|
A hozzászólás:
 |
Babika28
2014-01-05 00:00:40
|
469
|
Igazán nincs mit! Kitartást mindkettőtöknek. :) Szerintem érzi, hogy segíteni szeretnél neki. |
|
Előzmény:
 |
Anikó222
2014-01-04 23:41:47
|
468
|
Remélem , hogy a te cicád és az enyém is felépül, köszönöm a kedves szavakat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|