Keresés

Részletes keresés

Babika28 Creative Commons License 2014-01-05 00:00:40 469

Igazán nincs mit! Kitartást mindkettőtöknek. :) Szerintem érzi, hogy segíteni szeretnél neki.

A hozzászólás:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 23:41:47 468

Remélem , hogy a te cicád és az enyém is felépül, köszönöm a kedves szavakat.

Előzmény:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-04 22:59:33 467

Ne ostorozd magad. Szerintem ebben az esetben nem lehet jól dönteni. Sajnos tényleg az van, hogy ki vagyunk szolgáltatva az orvosok döntésének. Én annak ellenére, hogy a doki nem ajánlotta a Virbagent, a neten pl. csak jókat olvastam róla. Hezitáltam is, hogy annak ellenére, hogy ő ellenzi, kipróbáljuk-e, de közben a cicu jobban lett. Szóval ilyenkor legyen okos az ember. Én pl. azért vagyok dühös magamra, amiért nem műtettem meg korábban Dzsonókát. Én vagyok felelős érte és elhanyagoltam. Most pedig próbálok mindent megtenni érte. Nagyon sajnálom a kis cicukádat és a szívem szakad meg értük. Ezt a sok aljas beteséget....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!