Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 23:41:47 468

Remélem , hogy a te cicád és az enyém is felépül, köszönöm a kedves szavakat.

A hozzászólás:
Babika28 Creative Commons License 2014-01-04 22:59:33 467

Ne ostorozd magad. Szerintem ebben az esetben nem lehet jól dönteni. Sajnos tényleg az van, hogy ki vagyunk szolgáltatva az orvosok döntésének. Én annak ellenére, hogy a doki nem ajánlotta a Virbagent, a neten pl. csak jókat olvastam róla. Hezitáltam is, hogy annak ellenére, hogy ő ellenzi, kipróbáljuk-e, de közben a cicu jobban lett. Szóval ilyenkor legyen okos az ember. Én pl. azért vagyok dühös magamra, amiért nem műtettem meg korábban Dzsonókát. Én vagyok felelős érte és elhanyagoltam. Most pedig próbálok mindent megtenni érte. Nagyon sajnálom a kis cicukádat és a szívem szakad meg értük. Ezt a sok aljas beteséget....

Előzmény:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 22:45:17 466

Hát igen, látod neked az orvos, rögtön azt mondta nincs jó tapasztalata a Virbagennel, én 3 dokival is beszéltem mielőtt elkezdtük neki, és mindhárom meg ajánlotta.

Én meg vagyok győződve most már arról, hogy őt most ez tette tönkre. :(

Kiakasztó, hogy mennyire más véleményen vannak orvosok, azóta beszéltem, tájékozódtam több orvosnál is, mostanra plusz 2 orvossal, mindegyik azt mondja, hogy nem szabadna semmilyen mellékhatásnak lennie, max nem használ. Lentebb leírtam ugye velünk mi történt.

Most is itt fekszik teljesen tehetetlenül.

Na így legyen okos az ember. Felelősnek érzem magam, hogy ő most ilyen állapotban van.  :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!