Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 19:12:26 464

köszönöm, csak nehéz azzal megbírkoznom, hogy lehet rossz dolgok mellett döntöttem, ő meg egy kis lélek, aki rám bízta magát, én meg lehet félrekezeltettem.

Ez valami iszonyú, hogyha nem kapta volna  aVirbagent lehet még jól lenne, de lehet ugyanígy hirtelen berobban nem tudom, furcsa egy véletlen egybeesés. És azért nem mindegy meddig él, ki tud-e ebből jönni,nagyon remélem, nagyon.

Hihetetlen, hogy az ember, és az állatok, hogy ki vannak szolgáltatva.

A hozzászólás:
chatnoir79 Creative Commons License 2014-01-04 18:45:12 462

Sajnálom a cicusod,  drukkolok hogy sikeres legyen a terápia! 

 

Előzmény:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 17:52:44 461

okés, így fogom, :) köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!