|
|
|
|
 |
Anikó222
2014-01-04 19:12:26
|
464
|
köszönöm, csak nehéz azzal megbírkoznom, hogy lehet rossz dolgok mellett döntöttem, ő meg egy kis lélek, aki rám bízta magát, én meg lehet félrekezeltettem.
Ez valami iszonyú, hogyha nem kapta volna aVirbagent lehet még jól lenne, de lehet ugyanígy hirtelen berobban nem tudom, furcsa egy véletlen egybeesés. És azért nem mindegy meddig él, ki tud-e ebből jönni,nagyon remélem, nagyon.
Hihetetlen, hogy az ember, és az állatok, hogy ki vannak szolgáltatva. |
|
A hozzászólás:
 |
chatnoir79
2014-01-04 18:45:12
|
462
|
Sajnálom a cicusod, drukkolok hogy sikeres legyen a terápia!
|
|
Előzmény:
 |
Anikó222
2014-01-04 17:52:44
|
461
|
okés, így fogom, :) köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|