|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-04 18:59:43
|
463
|
Nagyon szívesen bármikor! |
|
 |
chatnoir79
2014-01-04 18:45:12
|
462
|
Sajnálom a cicusod, drukkolok hogy sikeres legyen a terápia!
|
|
A hozzászólás:
 |
Anikó222
2014-01-04 17:52:44
|
461
|
okés, így fogom, :) köszönöm |
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-01-04 17:48:57
|
460
|
Én most írtam a doktornőnek a kolloiddal kapcsolatosan.Szerintem az lenne a legjobb ha mindent leírnál neki az eddigi kezelésekről , meg hogy hogyan kezdődőtt mik az előzmények hány dokival értekeztél.Így megkönnyítenéd a válaszadását. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|