Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-01-04 18:59:43 463

Nagyon szívesen bármikor!

chatnoir79 Creative Commons License 2014-01-04 18:45:12 462

Sajnálom a cicusod,  drukkolok hogy sikeres legyen a terápia! 

 

A hozzászólás:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 17:52:44 461

okés, így fogom, :) köszönöm

Előzmény:
shindo_a Creative Commons License 2014-01-04 17:48:57 460

Én most  írtam  a doktornőnek a kolloiddal kapcsolatosan.Szerintem az lenne a legjobb ha mindent leírnál neki az eddigi kezelésekről , meg hogy  hogyan kezdődőtt mik az előzmények hány dokival értekeztél.Így megkönnyítenéd  a válaszadását.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!