|
|
|
|
 |
Anikó222
2014-01-04 17:52:44
|
461
|
okés, így fogom, :) köszönöm |
|
A hozzászólás:
 |
shindo_a
2014-01-04 17:48:57
|
460
|
Én most írtam a doktornőnek a kolloiddal kapcsolatosan.Szerintem az lenne a legjobb ha mindent leírnál neki az eddigi kezelésekről , meg hogy hogyan kezdődőtt mik az előzmények hány dokival értekeztél.Így megkönnyítenéd a válaszadását. |
|
Előzmény:
 |
Anikó222
2014-01-04 17:28:50
|
459
|
Még ma írok a doktornőnek, köszönöm.
2 orvos is látta a belső szájrészben nincs semmi elváltozás. Az egyik tájogra gyanakodott, fel akarta egy kicsit nyitni, a másik szerint nyirokcsomó duzzanat. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|