Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 17:52:44 461

okés, így fogom, :) köszönöm

A hozzászólás:
shindo_a Creative Commons License 2014-01-04 17:48:57 460

Én most  írtam  a doktornőnek a kolloiddal kapcsolatosan.Szerintem az lenne a legjobb ha mindent leírnál neki az eddigi kezelésekről , meg hogy  hogyan kezdődőtt mik az előzmények hány dokival értekeztél.Így megkönnyítenéd  a válaszadását.

Előzmény:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 17:28:50 459

Még ma írok a doktornőnek, köszönöm.

2 orvos is látta a belső szájrészben nincs semmi elváltozás. Az egyik tájogra gyanakodott, fel akarta egy kicsit nyitni, a másik szerint nyirokcsomó duzzanat.  :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!