|
|
|
|
 |
Anikó222
2014-01-04 17:28:50
|
459
|
Még ma írok a doktornőnek, köszönöm.
2 orvos is látta a belső szájrészben nincs semmi elváltozás. Az egyik tájogra gyanakodott, fel akarta egy kicsit nyitni, a másik szerint nyirokcsomó duzzanat. :( |
|
A hozzászólás:
 |
shindo_a
2014-01-04 17:20:22
|
458
|
Szia!
Nálunk amikor megduzzad a nyirokcsomó akkor az csak a nyaki részt érinti .Eddig még nem tapasztaltam, hogy az arcát is érintette volna.Viszont arc két oldala többnyire úgy néz ki mintha felpuffadt volna de megtapogattam már többször is és csak a szőre vastagabb ott.Szerintem kérdezz rá a szegedi Dr nőnél ha gondolod, egy próbát megér, és tudod bármikor felhívhatsz! Amúgy sajnos ma reggelre megint csak begyulladt az ínye nem is igazán akar enni de majd csak megjön az ezüstkolloid.Ezzel kapcsolatosan én is most akarok írni a doktornőnek.Volt az orvos ,és tegnap óta netalán rosszabbodott az állapota?
|
|
Előzmény:
 |
Anikó222
2014-01-04 14:38:15
|
456
|
Szia!
A nyaki nyirokcsomó megnagyobbodás azt jelenti, hogy fepuffad az arca, megduzzad azon a fejrészen?
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|