Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 17:28:50 459

Még ma írok a doktornőnek, köszönöm.

2 orvos is látta a belső szájrészben nincs semmi elváltozás. Az egyik tájogra gyanakodott, fel akarta egy kicsit nyitni, a másik szerint nyirokcsomó duzzanat.  :(

A hozzászólás:
shindo_a Creative Commons License 2014-01-04 17:20:22 458

Szia!

 

Nálunk amikor megduzzad a nyirokcsomó akkor az csak a nyaki részt érinti .Eddig még nem tapasztaltam, hogy az arcát is érintette volna.Viszont arc két oldala többnyire úgy néz ki mintha felpuffadt volna de megtapogattam már többször is és csak a szőre vastagabb ott.Szerintem kérdezz rá a szegedi Dr nőnél ha gondolod, egy próbát megér, és tudod bármikor felhívhatsz! Amúgy sajnos ma reggelre megint csak begyulladt az ínye nem is igazán akar enni de majd csak megjön az ezüstkolloid.Ezzel kapcsolatosan én is most akarok írni a doktornőnek.Volt az orvos ,és tegnap óta netalán rosszabbodott az állapota?

 

     

Előzmény:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 14:38:15 456

Szia!

 

A nyaki nyirokcsomó megnagyobbodás azt jelenti, hogy fepuffad az arca, megduzzad azon a fejrészen?

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!