Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-01-04 17:20:22 458

Szia!

 

Nálunk amikor megduzzad a nyirokcsomó akkor az csak a nyaki részt érinti .Eddig még nem tapasztaltam, hogy az arcát is érintette volna.Viszont arc két oldala többnyire úgy néz ki mintha felpuffadt volna de megtapogattam már többször is és csak a szőre vastagabb ott.Szerintem kérdezz rá a szegedi Dr nőnél ha gondolod, egy próbát megér, és tudod bármikor felhívhatsz! Amúgy sajnos ma reggelre megint csak begyulladt az ínye nem is igazán akar enni de majd csak megjön az ezüstkolloid.Ezzel kapcsolatosan én is most akarok írni a doktornőnek.Volt az orvos ,és tegnap óta netalán rosszabbodott az állapota?

 

     

A hozzászólás:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-04 14:38:15 456

Szia!

 

A nyaki nyirokcsomó megnagyobbodás azt jelenti, hogy fepuffad az arca, megduzzad azon a fejrészen?

Köszönöm

Előzmény:
shindo_a Creative Commons License 2013-12-27 19:50:54 428

Szia!

 

 

Először is nagyon köszönöm a gyors segítőkész válaszodat .Jutalom falatként májkrémet, parizelt, sonkát vagy alus macska kaját adok. Hála a jutalmazásnak egyre könnyebben megy a dolog. Mára már szinte majdnem teljesen visszahúzódott, a nyaki  nyirokmirigy pedig hatalmas volt.Igaz szedtük a Synolux-ot is öt napig , de biztos vagyyok benne, hogy főleg a méregtelenítés segített ,hála Dr. Székely Attilának. A Calo Pet-et már egy hete be is szereztettem igaz pestről,mert nálunk nincsen állatpatika.Sajnos eléggé nehezen szerzek be dolgokat másokat terhelve a problémámmal. Nem tudom megkérdezhetem-e a te cicád, hogy bírkózott meg ezzel a betegséggel?-egyélltalán meddig maradhatnak életben ? Ebben az évben több cicámat is elveszítettem, más betegségekből kifolyólag, na meg a nem megfelelő orvosi ellátás miatt. Ezért is kutatok állandóan , hogy minél többet tudjak segíteni nekik.A méregtelenítést te hogyan és milyen hosszan csináltad ,és ezüstkolloidot használtál már vagy esetleg ismerősöd használta?

 

  Elnézést ha zavarnálak kérdéseimmel.

 

      Kösznöm Tünde

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!