|
|
|
|
 |
Qman74
2014-01-05 14:13:07
|
5696
|
Na,ők azok. |
|
 |
Qman74
2014-01-05 14:06:52
|
5695
|
Helo!
Itt van pár kép a madaraimrol. |
|
A hozzászólás:
 |
Gerrii
2014-01-03 21:52:27
|
5694
|
Üdv!
A mondainekről tenne fel képeket? :)
|
|
Előzmény:
 |
Qman74
2013-12-14 13:53:02
|
5691
|
Az teljesen a fajtától függ.A postáim 6-9párt neveltek fel,a mondainok átl 4-et.Régebben mikor még nem kiállításra tartottam a mondainokat a ségi tipusú nagy buta galambok voltak azok 7-8 párt simán felneveltek.A texnok áll 12-14 fiókát is felnevelnek. Nagyban függ milyen helyen vannak,ne legyenek zsúfolva,estetleges agresszív egyedeket el kell távolítani.Ilyenek sztem minden fajtánál akadhatnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|