Keresés

Részletes keresés

Qman74 Creative Commons License 2014-01-05 14:15:47 5697

Qman74 Creative Commons License 2014-01-05 14:13:07 5696

Na,ők azok.

Qman74 Creative Commons License 2014-01-05 14:06:52 5695

Helo!

Itt van pár kép a madaraimrol.

A hozzászólás:
Gerrii Creative Commons License 2014-01-03 21:52:27 5694

Üdv!

A mondainekről tenne fel képeket? :)

 

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2013-12-14 13:53:02 5691

Az teljesen a fajtától függ.A postáim 6-9párt neveltek fel,a mondainok átl 4-et.Régebben mikor még nem kiállításra tartottam a mondainokat a ségi tipusú nagy buta galambok voltak azok 7-8 párt simán felneveltek.A texnok áll 12-14 fiókát is felnevelnek. Nagyban függ milyen helyen vannak,ne legyenek zsúfolva,estetleges agresszív egyedeket el kell távolítani.Ilyenek sztem minden fajtánál akadhatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!