|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-01-02 18:29:59
|
448
|
Szia!
Elnézésed kérem,de rossz linket küldtem.Nekünk is a juvitás van most már tudom, hogy kétféle is van.Hát sajnos egyenlőre nem tudtuk még használni, mivel a jódaqvára várunk.Egyenlőre csak a méregtelenítést alkalmazzuk, de az viszont szinte csodát tett ! Amikor megkérdztem Dr. székely Attilát ,azt mondta jó lesz.Remélem tudtam segiteni. Nálatok mennyire előrehaladott a betegség,vagy még az elején vagytok? Mindenesetre jobbulást a cicának és kitartás.
Üdv |
|
A hozzászólás:
 |
Anikó222
2014-01-02 18:03:14
|
447
|
Köszönöm a választ, én kb 10-15 patikával beszéltem mindenki mást mondott, végül nem ilyet vettem, mert ez a fajta, amit te mutatsz nem volt sehol, hanem JUTAVIT Echinacea cseppet vettem, de erre az van írva, hogy ebben például nincs alkohol, amit te mutattál abban van. Este megyek Attilához pontosan rákérdezek, azért nagyon köszönöm.
Megkérdezhetem nektek hogy vált be? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|