|
|
|
|
 |
Anikó222
2014-01-02 18:03:14
|
447
|
Köszönöm a választ, én kb 10-15 patikával beszéltem mindenki mást mondott, végül nem ilyet vettem, mert ez a fajta, amit te mutatsz nem volt sehol, hanem JUTAVIT Echinacea cseppet vettem, de erre az van írva, hogy ebben például nincs alkohol, amit te mutattál abban van. Este megyek Attilához pontosan rákérdezek, azért nagyon köszönöm.
Megkérdezhetem nektek hogy vált be? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Anikó222
2014-01-02 12:40:35
|
444
|
Szia!
Én megveszem tőled a vetrit, viszont S.O.S segítség kellene, hogy ki hol szerezte be az Echinacea oldatot, mert engem minden patikában elutasítottak, hogy csak golyó van, az egyik patika azt mondta, hogy 2013 januárjában meg is szűnt.
Este mennék Attilához, és addigra kellene nekem
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|