Keresés

Részletes keresés

chatnoir79 Creative Commons License 2014-01-02 21:13:08 449

Nekem az nem volt,  sőt nem is tudtam hogy kéne. Holnap és holnapután is megyek Pestre, tudunk találkozni. Amúgy Pátyon lakom.

shindo_a Creative Commons License 2014-01-02 16:56:16 446

Szia!

 

Csak segíteni szeretnék ,nálunk a gyógyszertárban és az egészségboltokban is egyarántkapható. -nekem azt mondták csak ez az egy fajta létezik.

http://www.biosziget.hu/echinacea-csepp-theiss-immunerosito-p-495.html

 

   

A hozzászólás:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-02 12:40:35 444

Szia!

Én megveszem tőled a vetrit, viszont S.O.S segítség kellene, hogy ki hol szerezte be az Echinacea oldatot, mert engem minden patikában elutasítottak, hogy csak golyó van, az egyik patika azt mondta, hogy 2013 januárjában meg is szűnt.

Este mennék Attilához, és addigra kellene nekem

Köszönöm

Előzmény:
chatnoir79 Creative Commons License 2013-12-30 18:34:49 435

Sziasztok!  Sajnos megmaradt egy bontatlan üveg Vetrim, 4000 Ft-ért továbbruháznám. Plusz odaadnám a megmaradt thuját és arnicát is, valamint egy kis "űrhajós" kaját is, az orvostól kaptuk. Ha valakit érdekel, írjon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!