|
|
|
|
 |
chatnoir79
2014-01-01 21:54:03
|
442
|
Én is ezt hittem, de kellett volna csinálni azt is, főleg hogy akkor most tudnám, jól döntöttem-
e az altatással... |
|
A hozzászólás:
 |
Anikó222
2014-01-01 21:36:54
|
441
|
Nálunk a mostani vérképe alapjána fehérvérsejtszám rendben, viszint a vörös borzasztóan alacsony, és mivel kapja ezt a msáik kezelést a Virbagen Omegát, nem mertem kezelni egyszerre kétféle dologgal, akkor sem, ha az egyik homeopátiás kezelés, bár lehet kellett volna :( remélem holnap tudok Attilával beszélni, és lesz is neki belőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|