Keresés

Részletes keresés

chatnoir79 Creative Commons License 2014-01-01 21:54:03 442

Én is ezt hittem, de kellett volna csinálni azt is, főleg hogy akkor most tudnám, jól döntöttem-

e az altatással... 

A hozzászólás:
Anikó222 Creative Commons License 2014-01-01 21:36:54 441

Nálunk a mostani vérképe alapjána  fehérvérsejtszám rendben, viszint a vörös borzasztóan alacsony, és mivel kapja ezt a msáik kezelést a Virbagen Omegát, nem mertem kezelni egyszerre kétféle dologgal, akkor sem, ha az egyik homeopátiás kezelés, bár lehet kellett volna :(  remélem holnap tudok Attilával beszélni, és lesz is neki belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!