|
|
|
|
 |
chatnoir79
2014-01-01 21:31:46
|
440
|
Mielőbb kezdd el, más esély nincs... Nekünk az elején csak a fehérvérsejtek száma volt magas, ha akkor elkezdem a teljes kúrát, talán ma is él! |
|
A hozzászólás:
 |
Anikó222
2014-01-01 21:21:47
|
439
|
Holnap megpróbálom felhívni Székely Attilát és beszerzem azokat, amaiket ő ajánl. NAgyon remélem, hogy az még segíthet nekünk. Illetve elküldtek minket ultrahangra, mert nagyon rossz lett a mostani vérképe, és veseműködési értékei. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|