|
|
|
|
 |
chatnoir79
2014-01-01 21:15:22
|
438
|
Budapesten, az V. kerületben dolgozom, ott, vagy a Moszkva tér közelében tudom átadni, vagy postán elkuldeni. A mi történetünk elég rövid, novemberben diagnosztizálták, elkezdtük a vetrit és az írt bogyókat, de sajnos súlyos gyomor és bélgyulladása lett, nem evett, súlyos hasmenése volt, végül folyton pisilt is, szegény nem tudott kontrollálni semmit. Csontvázra fogyott. Se az antibiotikum, se a gyulladáscsökkentő, semmi nem használt, 3x kapott infúziót, heti kétszer voltunk állatorvosnál, végül meghoztuk a nehéz döntést, elaltattuk. Galajt nem kapott, azt még nem szereztem, mire súlyos lett a helyzet. Remélem, most szép egészséges és boldog valahol. Azóta itt ez a jó kis leírás az alternatív terápiáról, akinek még bírja a cicája, próbálja ki, én is bánom hogy nem kezdtem el időben. |
|
A hozzászólás:
 |
Anikó222
2014-01-01 20:50:26
|
437
|
Ne haragudj megkérdezhetem a te történetedet?Mi most kezdtünk el küzdeni, hátah jó tanáccsal tudsz ellátni.Merre lehetne átvenni.
köszönöm |
|
Előzmény:
 |
chatnoir79
2013-12-30 18:34:49
|
435
|
Sziasztok! Sajnos megmaradt egy bontatlan üveg Vetrim, 4000 Ft-ért továbbruháznám. Plusz odaadnám a megmaradt thuját és arnicát is, valamint egy kis "űrhajós" kaját is, az orvostól kaptuk. Ha valakit érdekel, írjon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|