|
|
|
|
 |
Anikó222
2014-01-02 12:40:35
|
444
|
Szia!
Én megveszem tőled a vetrit, viszont S.O.S segítség kellene, hogy ki hol szerezte be az Echinacea oldatot, mert engem minden patikában elutasítottak, hogy csak golyó van, az egyik patika azt mondta, hogy 2013 januárjában meg is szűnt.
Este mennék Attilához, és addigra kellene nekem
Köszönöm |
|
 |
Anikó222
2014-01-01 20:50:26
|
437
|
Ne haragudj megkérdezhetem a te történetedet?Mi most kezdtünk el küzdeni, hátah jó tanáccsal tudsz ellátni.Merre lehetne átvenni.
köszönöm |
|
A hozzászólás:
 |
chatnoir79
2013-12-30 18:34:49
|
435
|
Sziasztok! Sajnos megmaradt egy bontatlan üveg Vetrim, 4000 Ft-ért továbbruháznám. Plusz odaadnám a megmaradt thuját és arnicát is, valamint egy kis "űrhajós" kaját is, az orvostól kaptuk. Ha valakit érdekel, írjon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|