Keresés

Részletes keresés

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-02 12:40:35 444

Szia!

Én megveszem tőled a vetrit, viszont S.O.S segítség kellene, hogy ki hol szerezte be az Echinacea oldatot, mert engem minden patikában elutasítottak, hogy csak golyó van, az egyik patika azt mondta, hogy 2013 januárjában meg is szűnt.

Este mennék Attilához, és addigra kellene nekem

Köszönöm

Anikó222 Creative Commons License 2014-01-01 20:50:26 437

Ne haragudj megkérdezhetem a te történetedet?Mi most kezdtünk el küzdeni, hátah jó tanáccsal tudsz ellátni.Merre lehetne átvenni.

köszönöm

A hozzászólás:
chatnoir79 Creative Commons License 2013-12-30 18:34:49 435

Sziasztok!  Sajnos megmaradt egy bontatlan üveg Vetrim, 4000 Ft-ért továbbruháznám. Plusz odaadnám a megmaradt thuját és arnicát is, valamint egy kis "űrhajós" kaját is, az orvostól kaptuk. Ha valakit érdekel, írjon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!