|
|
|
|
 |
Törölt nick
2013-12-27 12:37:29
|
809
|
Igaz. A legújabb hülyeség amivel találkoztam az a szekrények üvegpolcainak élmegvilágítása. Ennél idiótább felhasználást még nem láttam, vakít mint állat. |
|
A hozzászólás:
 |
lgnis
2013-12-27 06:57:58
|
808
|
Mi több, szobavilágításra a CRI 70-80-as színvisszaadású LED-ek nem alkalmasak.
De azt nem említette, hogy szobavilágításra venne. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2013-12-26 22:30:33
|
807
|
A jelenlegi szobavilágítós ledek irreálisan drágák ahhoz képest amit produkálnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|