Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-12-26 22:30:33 807

A jelenlegi szobavilágítós ledek irreálisan drágák ahhoz képest amit produkálnak.

A hozzászólás:
lgnis Creative Commons License 2013-12-26 20:37:07 806

Erre jó érzéssel nem lehet válaszolni, hacsak azt nem, hogy az előző 803. bejegyzést olvasd el, és ennek megfelelően ne vegyél se LED-et, se izzót ('LED-es izzó' egyébként fából vaskarika lenne).

Tehát pont ahonnan ez a kérdés indul, mutatja azt, általában miért olyan siralmas állapotok jellemzők a konzumer világítástechnikára. A kérdés ott kezdődne, hogy milyen a felhasználási terület, azt milyen módokon lehet megfelelően kialakítani. Lakásban a LED-eknek általában nincsen keresnivalójuk. Elenyésző a felhasználási területük, de ez esetben is pontosítani kellene a kérdést. Lehet, hogy van jobb megoldás.

Előzmény:
Elar Creative Commons License 2013-12-14 18:37:46 805

Sziasztok

 

Szeretnék venni G4-es ledes izzókat.

30-35W körüli eredményt szeretnék elérni, ehhez milyen tipust, milyen watt számot keressek? Vagy lument nézzek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!