Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2013-12-26 09:45:37 4666

ok, köszi!

Előzmény:
_mirmur_ Creative Commons License 2013-12-24 22:05:27 4665

Nekem van egy kenko pro1 digital egy obimon (amit épp árulok) nekem nincs vele semmi bajom, de az nem 3-5e forintos darab, tekitve hogy pro1 ill. 82mm átmérő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!