Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2013-12-25 23:52:38 128

Nem szokott ott semmi látszani, nézd vissza a képeket. Azért csodálkoztam. Egyébként párás volt a levegő.

Előzmény:
tempel Creative Commons License 2013-12-25 20:55:00 126

A Holdnak nincs légköre.  A bemélyedések a káterek, a holdkorong szélén.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!