Szia!
Szerintem, ha finom falatot kap, az sosem gond, nekem anno a Doktor úr (Székely Attila) azt tanácsolta, hogy kapjon meg a cica mindent, amit csak szeretne, mert, ha már nem lesz étvágya, és nem iszik, akkor már súlyosabb a helyzet. Nem tudom, mit adsz neki jutalomfalatot, természetesen csoki, édesség, ilyesmi nem igazán jó a cicának, de ha szaftos vagy száraz macskaeledelt, vagy macska jutalomfalatot, vagy májkrémet, ilyesmit adsz neki és megeszi, akkor örülj nagyon, mert addig jó, amíg van étvágya a cicusnak! :) Fontos, hogy erősítsd az immunrendszerét, és táplálékbevitel nélkül ez nehéz, ha örül a jutifalinak és meg is eszi, akkor ezek szerint még van étvágya :). Calopetet is esetleg megpróbálhatod, nagyon jó tápanyagpótlás, és szeretik is a cicák. Olyan 2500-3000 Ft egy tubus állatpatikában. |