Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2013-12-21 22:16:30 100

Ezekhez fényképezőgépet lehet csatlakoztatni? Néztem a Celestronnál, de ott nem láttam ilyet. Vagy ez egy más káposzta?:D

Valamikor az ősidőkben volt(van)egy 60mm-es távcsövünk, az okulárján keresztül fényképeztem a holdat és a jupitert. de ez még a filmes korszakban volt, nem tudom, a mai géppel meg tudom e ugyanezt csinálni? Ki kell próbálni.

Előzmény:
Astroman11 Creative Commons License 2013-12-21 22:04:36 97

Köszi. :)

Igen, volt egy kis szenzorkosz, de ott hagytam díszítő elemként. :))

 

A Hold EOS 30D + Celestron 102/1000 távcsővel.

A Nap EOS 300D + Celestron 102/1000 távcsővel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!