Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2013-12-21 22:03:44 96

Én már láttam ilyeneket és akkor is a sárga irígység evett :D:D:D azt hiszem a hazánk felett repülő topikban, többet is. De ezek kifogástalanok. Ilyen pillanatot elkapni.........

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2013-12-21 21:59:32 93

Bocsi nem megbántásnak szántam (csak olyan hihetetlennek tünik számomra)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!