Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2013-12-21 20:09:15 81

köszi!

napfelkelte..., sky watcher 200/1200 cső, végén 1 canon550d volt.

 

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2013-12-21 16:23:19 78

bár még nyár végén lőttem de megosztom veletek:)

 

  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!