Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2013-12-21 18:05:20 80

Gyönyörű tiszta éles képek. És ha jól látom nem is este fotóztad. Máshol már biztos megkérdeztem, de most itt is, ezt milyen géppel és milyen obival fényképezted?

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2013-12-21 16:23:19 78

bár még nyár végén lőttem de megosztom veletek:)

 

  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!