|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
H.J
2013-12-18 19:53:22
|
603
|
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9154352
Állatorvosaink szégyentáblája
Én is jártam hasonlóképpen.Éjszaka közepén( 23 óra) rosszabbúl lett egy beteg tőrpe spiccem.Bevittem Bp XI kerbe
Mondták semmi baj,reggel érdeklődjek.Reggel nyolckor közölték hogy elpusztúlt a kutya.Nekem is a kezembe nyomtak egy több ezert forintos számlát.Vérvétel,stb.Akkor nem is gondoltam bele,hogy ugyan már hajnalban már volt labor?
Vannak ilyen anyagias (jellemtelen,rabló )állatorvosok. |
|
Előzmény:
 |
mézga01
2013-07-04 16:28:10
|
592
|
Elöre is bocsánat ha ide irok ,de nem találok hozzá megfelelö topikot.
Szoval adva van egy 65 kg ujfunlandi 2 éves kan. Sajnálatos módon gyomorcsavarodása lett.
Elvittem megmütötték de a mütét nem sikerült mert az állat nem élte túl. Megkaptam a szeretett kutyámat zsákban, meg hozzá egy 99.700.-Ft számlát . Rendben van ez így szerintetek? Mert ha még haza tudtam volni hozni épen a kutyát nem is nézném azt a pénzt.
Persze a végéig senki nem szólt semmit az összeg nagyságáról. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|