Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2013-12-18 10:27:36 387

A nyomás nőni szokott nem csökkenni.Nállam a hideg beáltával jött ez a jelenség.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-12-01 10:54:53 386

Miért csökken le a nyomás a fermentorban a bigáz előállításánál?

Jól le van zárva a rendszer, tehát a gáz nem szökhetett el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!