|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
LyPapa
2013-12-15 15:48:52
|
17218
|
Létjogosultsága a fényképezésben mindennek van (lehet), amivel képet tudsz alkotni :) De a fényképezés egy sajátos terület: ha egy jobb szerelésed van, akkor a gyengébbel is jobbat tudsz produkálni, mint aztelőtt. Magyarázat: a jobb szerelés valószínű azt teszi, amit kértél tőle, így az ismereteid, tapasztalataid értékelhető alapokra kerülnek. A biztosabb tudás meg a gyengébb eszközzel is jobb teljesítményt hoz, annak ellenére, hogy a gépezet képességei épp hogy megütik a 'használható' szintet.
A 'jobb' nem azt jelenti, hogy több megapixel, többszörös zoom, stb., hanem:
- gyors, pontos fókuszálás még beltéri, gyengébb fényviszonyok között is
- ismételt műveletek azonos eredményt adnak
- a képminőség azonos körülmények között azonos lesz.
Üdv: LyPapa
. |
|
Előzmény:
 |
johannes.
2013-12-15 13:15:03
|
17217
|
| kicsit átrágtam a dolgot és arra a következtetésre jutottam,hogy még várok és spórolok.A kérdésem még annyi,hogy a neten sok canon sx10 és panasonic fz20-as gép van 20-30 körül . Van e ezeknek létjogosultsága a mai technikai fejlődésben ? Értem ezt úgy példàul oly sp-810 kétszer annyi megapixel,30 feletti zoom stb. persze itt minden automata,rengeteg funkció.Lehet e egyàltalán hasonlítani? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|